Zákaznícka linka
+420 377 222 313
Volajte v pracovné dni
od 8. do 18. hodiny
Slovenčina

Náplne a tonery do tlačiarní

Teraz objednajte, zajtra to bude u Vás.
 • Doprava
  zadarmo na všetko
 • Darčeky zadarmo ?
  pri nákupe nad 200 €
  Pri nákupe nad 200 € od nás dostanete jeden z týchto darčekov podľa svojho výberu.
  Originálne náplne nad 200 Kč
  Káva
  Káva
  Mletá káva Tchibo family 100 g
  Kompatibilné náplne nad 200 Kč
  Káva
  Káva
  Instantná káva Nescafé Classic Crema 200 g
  Biele víno
  Biele víno
  Habánské sklepy Sauvignon
  Červené víno
  Červené víno
  Habánské sklepy Frankovka
 • 100 % garancia kvality
  garancia kvality náplní
Doprava
zadarmo na všetko
Dodanie
do druhého dňa
Zatvoriť

Hľadajte podľa označenia typu náplne

Náš príbeh

Združenie Miroluk vzniklo pri štúdiu na vysokej škole

Za názvom združenia stoja dve skrátené krstné mená zakladateľov Miroslava a Lukáša. K podnikaniu ich priviedli vysoké náklady na tlač, s ktorými sa ako študenti museli vyrovnávať. Chceli nájsť lacnejšie, ale kvalitné riešenie.

„Ako Združenie Miroluk sme sa začali pri štúdiách venovať náplniam do tlačiarní. Obaja sme pracovali z domu. Jeden fakturoval, druhý sa staral o e-shop a na striedačku sme vozili vybavené objednávky „osobákom“ na poštu.“

Profesionálne podnikanie mení Miroluk na s. r. o.

Zo Združenia Miroluk vznikla v roku 2012 spoločnosť Miroluk, s. r. o. Sortiment atramentových tonerov do tlačiarní sa rozšíril o laserové a firma sa začala okrem koncových zákazníkov sústrediť aj na kancelárie a spoločnosti.

Miroluk vyrástol na rešpektovanú značku

Vďaka poctivej práci a kvalitným výrobkom sa Miroluk čoskoro stal uznávanou značkou. Teraz máme svoju kamennú predajňu a vlastné rozsiahle skladové priestory.

Firmu tvorí tím profesionálnych ľudí. Obchodné oddelenie sa stará o mestské úrady, inštitúcie aj menšie a stredné firmy. Tonery Miroluk tak nájdete na Českej pošte, v FC Viktoria Plzeň, O2 prodejnách, ale aj na Univerzite Karlovej v Prahe.

Hlavnú úlohu v Miroluku hrá kvalita

Hlavným kritériom nášho podnikania je kvalita dodávaných produktov. Sústredíme sa na kompatibilné tonery, ktoré za nižšiu cenu ponúkajú kvalitu porovnateľnú s originálnymi náplňami do tlačiarní. Za čas nášho pôsobenia si náš sortiment získal tisíce spokojných zákazníkov. To dokazuje aj viac ako 100 000 realizovaných objednávok.

… a skvelý zákaznícky servis

Hneď vedľa kvality v našom rade priorít stojí zákaznícky servis. Vďaka vlastnému skladu máme 99 % tovaru okamžite k dispozícii. Objednávky prijaté do 17:00 hod. dorazia na adresu príjemcu hneď na druhý deň. Reklamácie riešime vždy obratom, aby sme zákazníkom ušetrili čas aj starosti. Vážime si tých, ktorí nám veria a neboja sa nakupovať „vo veľkom“. Objednávky nad 200 € preto odosielame zdarma a navyše s darčekom.

Kvalitné náplne do tlačiarní a ústretový prístup k zákazníkom. To je krédo ľudí v Miroluku.
Poradna
Žiadne články nie sú k dispozícii.

Vážení zákazníci,

rádi bychom vás informovali, že vzhledem k současné nepříznivé situaci ohledně koronaviru v České republice je od 27. 12. 2020 omezen provoz prodejen pouze na výdej objednávek vytvořených na našem e-shopu. Nicméně nemusíte mít strach, dokud budou probíhat tato omezení, dáváme Vám dopravu ZDARMA na doručení zboží přímo k Vám domů, abyste sebe i ostatní chránili před rizikem nákazy.

Děkujeme za pochopení.